Większość osób prowadzących własną firmę dobrze wie jak ważną rolę w promowaniu produktów czy usług pełni reklama. Niestety bardzo często dobra reklama wiąże się z dużymi kosztami – promowanie się w sieci, innych mediach, czy na billboardach jest drogie. Czy istnieją tańsze sposoby na skuteczną reklamę?

Niedroga i skuteczna promocja firmy

Bardzo skutecznym sposobem na promowanie firmy są cukierki reklamowe. Dobrze sprawdzają się przede wszystkim podczas różnego rodzaju konferencji, targów, czy innych spotkań branżowych. Większość osób chętnie sięga po słodkości podczas tego typu wydarzeń, a dzięki logo nadrukowanemu na opakowaniu cukierka istnieje duża szansa, że potencjalnemu klientowi przedsiębiorstwo będzie dobrze się kojarzyć, zapamięta nazwę firmy, a z czasem zechce korzystać z jej usług.
Dużą zaletą cukierków z nadrukiem jest to, że są formą reklamy, jednakże nienachalnej.

Producenci cukierków reklamowych mają zwykle bardzo bogatą ofertę, dzięki czemu właściciele firm mogą zdecydować się na zakup krówek, czekoladowych pomadek, czy słodkich karmelków, które będą zapakowane w papierek z logo firmy. Dzięki takiej różnorodności każdy przedsiębiorca może mieć pewność, że znajdzie cukierki, które będą mu odpowiadać. Bardzo ważne jest również to, że zakup słodyczy nie wiąże się z dużymi kosztami, zazwyczaj cukierki z nadrukiem nie kosztują więcej niż 40-50 zł za kilogram. Niska cena sprawia, że taka forma reklamy jest dostępna dla wszystkich przedsiębiorców, nawet tych będących właścicielami niewielkich firm.

Zobacz też: Cukierki z logo | Sklep Krówki