Skuteczne zarządzanie zespołem jest jedną z najbardziej podstawowych i jednocześnie najistotniejszych elementów sprawnie działającej firmy. Rozwój osobisty kadry menedżerskiej właściwie na każdy szczeblu powinien być realizowany w sposób ciągły. Dzięki temu możemy zyskać pewność, że kompetencje menadżerów w obszarach takich jak przywództwo, zarządzanie zespołem, komunikacja i budowanie relacji, motywacja czy planowanie i realizacja rozwoju są na właściwym poziomie.

Z pomocą przychodzą nam szkolenia o nazwie Coaching menedżerski (np. sebastiantrzaska.pl), które pozwalają na pracę i rozwój w zakresie skutecznego działania, efektywnego przywództwa, skutecznego działania zespołów, tworzenia wartości organizacyjnych, jak również tworzenia atmosfery efektywnej pracy oraz zarządzania kompetencjami i motywacją członków zespołu.

Czym właściwie jest coaching? Jest to „partnerska współpraca z klientami w prowokującym do myślenia i kreatywnym procesie, który inspiruje ich do maksymalizacji swojego osobistego i zawodowego potencjału”[Żródło http://sebastiantrzaska.pl/coaching—definicje].

Chcielibyście dowiedzieć się więcej na temat relacji coacha z coachee? Z pewnością zainteresuje Was poniższy film!